گسترش تجهیزات دانا

نسخه مناسب چاپارسال از طریق ایمیل
توضیحات: 

شرکت گسترش تجهیزات دانا در سال 1383 با هدف ارائه تجهیزات مکانیزه در حوزه ترافیکی تاسیس گردیده است . این مجموعه سابقه نصب و راه اندازی پلهای مکانیزه عابر پیاده ( مجهز به پله برقی ) در تهران و شهرستانها را دارا بوده و همچنین تامین کننده قطعات یدکی پله های برقی مترو تهران می باشد .

این شرکت با هدف به روز رساندن اطلاعات علمی پرسنل نصاب و سرویس کار و نمایندگی های شهرستانها ، به صورت مداوم آموزشهای ضمن خدمت خود را در قالب کارگاههای باز آموزی و آموزشی داخلی و خارجی برگزار می نماید .محصولات این شرکت انواع پله های برقی فضای باز و سرپوشیده ویژه و پیاده روهای متحرک شیب دار و افقی را شامل می گردد.

همچنین این شرکت بعنوان نماینده انحصاری SMART PARKING کره جنوبی در ایران نیز فعالیت میکند . پارکینگ های مکانیزه پیش ساخته اسمارت پارکینگ این امکان را فراهم آورده است که ظرفیت پارکینگ شما تا 8 برابر افزایش یابد . این سیستم بهترین گزینه برای افزایش ظرفیت پارک میباشد .. اولین سری این تجهیزات در سال 87 بدست شهردار محترم تهران در میدان الغدیر به بهره برداری رسید و پس از آن نیز پروژه های دیگری در تهران ، مشهد، سنندج مصب و راه اندازی گردید و در حال حاضر پروژه های متعددی در تهران و کلانشهرهای کشور توسط این شرکت در دست احداث بوده که تا چندی دیگر همزمان با افتتاح و بهره برداری از آنها توسط سایت شرکت معرفی خواهد گردید .

در حال حاضر شرکت گسترش تجهیزات بزرگترین تامین کننده پارکینگ مکانیزه در ایران می باشد.

یقین داریم که با مطالعه تکنولوژی پارکینگ های مکانیزه پیش ساخته و آگاهی از سطح ایمنی و کیفیت و تنوع تجهیزات ، شما هم در ردیف طرفداران محصولات این شرکت قرار خواهید گرفت.
 

اطلاعات تکمیلی
آدرس: 
خیابان شریعتی - خیابان ملک - پلاک 60 - طبقه اول
استان: 
تهران
تلفن: 
77601190 / 2 -77626021
فکس: 
77528683
ایمیل: 
آگهی ویژه: 
عادی
آگهی ویژه
امتیاز: 
0
اعتبار: 
12 ماه

ارتباط با آگهی دهنده

..::
::..
شما می توانید جهت ارسال پیام به ایجاد کننده این آگهی از فرم زیر استفاده فرمایید.